Zobrazit menu
BIKESTONE - čtyřkolky na prodej

Čtyřkolky Linhai

Výhradním oficiálním dovozcem čtyřkolek Linhai pro Českou a Slovenskou republiku se od roku 2014 stala česká společnost ASP Group s.r.o. Současné modely čtyřkolek a UTV Linhai jsou nyní na úplně jiné úrovni co do designu, technických parametrů, dílenského zpracování a spolehlivosti, než v dobách prvních Linhaiů Stormer nebo ATV 260 LH, které byly na trhu v roce 2007. Současná generace čtyřkolek Linhai však již svými vlastnostmi zcela naplňuje filosofii firmy ASP Group s.r.o.: nabízet našim zákazníkům pouze kvalitní, spolehlivé a ověřené produkty.

Po celou dobu užívání vám zajistíme profesionální péči o vaší čtyřkolku v jedné z nejširších sítí autorizovaných servisů po celé České republice i na Slovensku. Všechny námi dovážené čtyřkolky Linhai jsou dodávány včetně českého návodu k obsluze, se všemi platnými dokumenty a schválené k provozu na pozemních komunikacích.

Linhai 400 4x4

Linhai 400 4x4
cena včetně DPH a SPZ:
104 990 Kč

Linhai UTV 800 Diesel

Linhai UTV 800 Diesel
cena včetně DPH a SPZ:
319 990 Kč
Copyright © BIKESTONE | Tvorba webu: IMP net s.r.o.

Topení, kotle, vany, radiátory, Media Memy.cz, Barevné prázdniny tábor, Brány, vrata a pohony Geopart s.r.o., L-okna.cz plastová okna, Žaluzie Erli s.r.o. Brno, Společenské šaty a kostýmy Brno, Půjčky Brno, hypotéky, úvěry, Veselé dýně - Halloween, Kuchyně na míru Brno – PROSTOR s.r.o., Exclusive STONE, Exclusive STAVBY , FASHION ONE - Outlet oblečení, výprodej, Zásnubní prsteny, zásnubní prstýnky, Jízdní kola, horské kolo, Hokejová výstroj Brno, Taxi Brno, Stavba kola online na zakázku, cyklosport Brno